Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

TV Programi u BIH ?!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
admyr
Admin
Admin
admyr

Pol : Male Horoskopski Znak : Aries Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 45
Popularnost / Poeni : 5392
Reputacija : 0
Rodjendan : 1989-04-05
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 34
Mjesto : Travnik
Posao/Hobi Posao/Hobi : Hobi: DJ .... Posao: DJ xD

TV Programi u BIH ?! Vide
KomentarNaslov komentara: TV Programi u BIH ?!   TV Programi u BIH ?! Empty2009-07-04, 21:38

Vozdra raja,sta ima,kako lijep suncan dan (bar u Sarajvu)
No,tema nije vrijeme,vec nesto sasvim drugo.

Zadnjih dana malo vise pratim TV,to jeste program na istom,nazalost,situacija je katastrofalna,malo koji program prikazuje ono sto je dio BiH,dosta kopija od susjednih zemalja.
Ne znam koliko vi obracate paznju na to,ali je li vam dosta OBN-a izdizanja hrvatskih zvijezda,gazenje nasih ?
Kad ce ovaj narod da se izjasni i da malo ''otvori oci'' zaduzenim ?
Kad ce se sport u BiH izdizati,prenositi utakmice nase lige,nevezano da li je kosarka,fudbal,rukomet?
Je li vam ok gledati kako nas (nase TV kuce ) u svemu blate,gaze nas a susjedne zemlje izdizu.Nemam nista protiv njih,ali ipak je domovina nesto posebno.
Po meni,najbolja TV kuca u BiH je Hayat,oni se jedini trude,napravili su uspon,gledanost je veca,kao i FTV,mada ova kuca ima dosta gresaka.Ovoj drzavi,ovom narodu nema napretka dok ima televizija poput OBN-a kome sjediste kao i da nije u BiH,zaposleni sve iz Hrvatske,dok pink namece program turbofolk-a i tako unistava omladinu,ipak,to neki nikad nece shvatiti !
Ne zelim ulaziti u nacionalizam i ostalo,ali naveo sam banalne primjere .
Dosta je emerika gudelja,onim kurvi na OBN-u.

Sta vi mislite,to jeste,kako vam se cini nas program ? Najbolja TV kuca,najgora ?
Smile
Na vrh Go down
http://www.elite.com.ba
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6031
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

TV Programi u BIH ?! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TV Programi u BIH ?!   TV Programi u BIH ?! Empty2009-07-05, 23:39

Iskreno,i meni je Hayat drag,mada i oni znaju zastraniti.Sjetite se samo one proslogodisnje glupšosti od onih "Izgubljenih",pa samo su se gledaoci mogli osjecati izgubljenim prateci ono.
A,i od Pinka ima gore,ne boj se,malo presaltaj pa ces naletjeti na onu BN,sta je ono ljudi moji?Pa onde jos samo moja rahmetli tetka nije dosla da pjeva.Fuj.
A,ostale stanice sve slicne,serije,filmovi danas na FTV,sutra naBHT,prekosutra na Hayat-u.Drago mi je da mi nista ne moze tako promaci.Propustio si dobar film?Ne boj se,sutra ce opet biti,ali na nekom drugom kanalu.
A,sto se tice toga sto nam televizijske kuce ne prate desavanja u drzavi,pa,u nas je uvijek bilo sladje i draze tudje i viriti sta susjedi rade nego vrednovati svoju kulturu i zivot.Nazalost,ali tako je.
Moram pohvaliti Hrvatski kanal CMC,na kojem pustaju cak i sevdalinku,sve nase kvalitetne pjevace,grupe,stare hitove.Tu necete naletjeti na Daru i Seku super
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5827
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

TV Programi u BIH ?! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TV Programi u BIH ?!   TV Programi u BIH ?! Empty2009-07-07, 09:35

Što se tice našeg TV programa odavno ga vec ne gledam, ne svidza mi se niti jedan kanal, svaki ja na svoj nacin politiziran. To što je Admyr napisao za OBN, slažem se sa njim , vezano za zaposlene u ovoj TV kuci , ali nije samo tako na OBN, isto tako je i na Federalnoj televiziji , zaposleni su i zastupljene sve nacije ali ti koji su zaposleni moraju pricati tecni hrvatski jezik. Ovo ne pisem samo onako , nego pišem što znam , što poznajem 10 ljudi sa Federalne TV koji su tjerani da pricaju hrvatski jezik samo zato sto im šefica misli da je taj jezik kulturniji. Poznajem puno ljudi iz medija iz raznih Bosanikih TV kuca i odlicno znam sta se radi u našim medijima iz tih razloga ne gledam nikako niti me interesira, jer svaka TV kuca je na svoj nacin politizirana. Zato se ja držim svog DVD , ljepota , pustim samo ono što odgovara mom uhu i mom oku.
Na vrh Go down
Sponsored content




TV Programi u BIH ?! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TV Programi u BIH ?!   TV Programi u BIH ?! Empty

Na vrh Go down

TV Programi u BIH ?!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Razno -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions