Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Licno misljenje !!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
admyr
Admin
Admin
admyr

Pol : Male Horoskopski Znak : Aries Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 45
Popularnost / Poeni : 5391
Reputacija : 0
Rodjendan : 1989-04-05
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 34
Mjesto : Travnik
Posao/Hobi Posao/Hobi : Hobi: DJ .... Posao: DJ xD

Licno misljenje !! Vide
KomentarNaslov komentara: Licno misljenje !!   Licno misljenje !! Empty2009-07-04, 21:17

Stvarno me iz dana u dan razocaravaju pojedinci!!
Otvoris temu na forumu ( koja je naravno za diskusiju jer u sustini koliko je nas ovdje svako ima svoje misljenje) i npr. lupam da li volite pse¨¨ svako ko ne voli pse ti ga napadas stvaljas mu los post isl!!

U sustini znaci ne mozes da dozvolis i pomiris se s tim da neko moze imati drugacije misljenje od tebe !!

Stvarno mi to nikada nece biti jasno ili ono neko je dao odgovor na temu i dobio jednom los post ili dobar post vecina vas ce uraditi isto tj dati isti glas samo zato sto je tako pocelo bez obzira da li je odgovor dobar ili los!!


Ne znam da koliko ova moja tema ima smisla da utice na mozak pojedinaca ali eto!!


Hvala sto se me saslusali!!

pozz svima
Na vrh Go down
http://www.elite.com.ba
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6030
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Licno misljenje !! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Licno misljenje !!   Licno misljenje !! Empty2009-07-07, 22:33

Au,sto tebe to zivcira mig
Svako ko pristupi bilo kom forumu mora biti svjestan da ce naici na drugacija misljenja i ako toga nije svjestan neka lijepo seta po parku.
E,sad i meni se omakne pa podjem nekoga da uvjeravam da nije u pravu,ali avaj,na vrijeme stanem.U ljudskoj je prirodi da svakoga prilagodjava sebi.Tako se ponasamo svugdje.Onda ima i ljubomore ako neko napise nesto sto mi neznamo,ili smo previdjeli.Ljudi ne podnose poraze.
Na vrh Go down
voya

voya

Pol : Male Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Horse
Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5444
Reputacija : 2
Rodjendan : 1978-10-08
Registrovao se : 2009-07-12
Godina : 45
Posao/Hobi Posao/Hobi : **********

Licno misljenje !! Vide
KomentarNaslov komentara: c   Licno misljenje !! Empty2009-07-24, 03:08

mišljenja su kao i ukusi,a poznato je da se o ukusima ne raspravlja jer nema kraja
svi imaju pravo na svoje mišljenje i trebali bi ga iznijet
nažalost večina ljudi,običnu raspravu (diskusiju) na forumu chatu ili u svakodnevnoj konverzaciji shvačaju kao napad i preduvijet za neku svađu
bogat je onaj koji uvažava tuđe mišljenje ali ne gubi sebe,svoje stavove i mišljenja
večina ljudi teži za nekim samodokazivanjem i svakako želi poklopit drugog naglašavajući samo svoje mišljenje kao ispravno
oni nisu svjesni da su jadni,pa im ni ne možemo zamjeriti
sva sreća da nismo svi isti
Na vrh Go down
Sponsored content




Licno misljenje !! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Licno misljenje !!   Licno misljenje !! Empty

Na vrh Go down

Licno misljenje !!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Spiritualnost -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions