Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Dvolicnost

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
admyr
Admin
Admin
admyr

Pol : Male Horoskopski Znak : Aries Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 45
Popularnost / Poeni : 5604
Reputacija : 0
Rodjendan : 1989-04-05
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 35
Mjesto : Travnik
Posao/Hobi Posao/Hobi : Hobi: DJ .... Posao: DJ xD

Dvolicnost Vide
KomentarNaslov komentara: Dvolicnost   Dvolicnost Empty2009-07-04, 21:16

Dobra vecer, hajd jos malo ce noc XD

Ovaj, postavila sam temu sto se tice dvolicnosti. I zelim reci da smo svi mi na neki nacin dvolicni! Ne mislim to, vec jeste tako!

Koliko ja vidim, uvijek se nadje neka osoba, neko bice koje je drugacije od nas. Pred Bogom smo svi isti, jer smo gradjeni od krvi i mesa, samo sto imamo razlicite face! I eto u cemu je stos!
Uvijek se nadje neko manje ljepsi i zato ga ne zelimo blizu sebe, npr kao decka ili djevojku.

Ja sam takodjer mislila da nisam dvolicna osoba! Ne kazem da jesam, ali opet na neki nacin jesam malo, i sigurno smo svi. Naravno da ni ja ne zelim nekih osoba blizu sebe, ali kad ih upoznas i vidis da su dobra dusa, onda se bas pokajem za prethodno misljenje.
Ali opet, ne moze niko reci da nije dvolican kad sigurno jednom jeste bio ili ce biti.
I kad smo ovako dvolicni, to nije nista lose, time cemo shhvatiti da to nije u redu i da ne ponavljamo iste greske! Jos cemo shvatiti da su i te neke osobe zasluzile priliku i to nam je bilo iskusenje!

Sta vi mislite o ovome?
Na vrh Go down
http://www.elite.com.ba
kale



Pol : Male Horoskopski Znak : Capricorn Chinese horoskop : Goat
Broj komentara : 6
Popularnost / Poeni : 5623
Reputacija : 0
Rodjendan : 1956-01-03
Registrovao se : 2009-07-08
Godina : 68
Posao/Hobi Posao/Hobi : Lufter

Dvolicnost Vide
KomentarNaslov komentara: dvoličnost   Dvolicnost Empty2009-07-14, 23:04

Uprau si kad kažeš dasmo svi dvolični, danas jednostavno moraš biti takav drugačije te nema. affraid
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 6039
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Dvolicnost Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dvolicnost   Dvolicnost Empty2009-07-15, 18:52

Jedno lice sa hiljadu maski to sam ja, iskreno, nisam licemjerna, nego je tesko pokazati pravo lice i ne biti dvolican. Ljudi su zli, zato moje pravo lice rijetki znaju, neki za mene misle da sam vjestica neki da sam vila, neki misle da sam zajebana,neki da sam ko mehlem na ranu, za svakoga od njih posebna maska po zaslugama. I zadovoljna sam sto sam takva.
Na vrh Go down
voya

voya

Pol : Male Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Horse
Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5657
Reputacija : 2
Rodjendan : 1978-10-08
Registrovao se : 2009-07-12
Godina : 46
Posao/Hobi Posao/Hobi : **********

Dvolicnost Vide
KomentarNaslov komentara: cc   Dvolicnost Empty2009-07-24, 03:22

Sve to kaj ste naveli nema veze s dvoličnošću (to je samo moje razmišljanje)
Maske za svakog drugačije ne pokazuju dvoličnost,jer nisu svi ljudi isti prema nama pa tako se i mi odnosimo različito prema svakom pojedincu ovisno o njemu /njoj samom/oj
Da li ti se netko sviđa ili ne nema veze s dvoličnošću nego vlastitim izborom ljudi u svojoj blizini i naravno da ti netko ne može biti super dok ga donekle ne upoznaš.
Dvoličnost prava je kad ste s nekim jako dobri kad vam je u blizini i on to osjeti,a kad ode,tračate ga,radite mu spletke iza leđa i sl.
to je dvoličnost,kad si prema osobi ili grupi ljudi neiskren na gore naveden ili sličan način
to je moja vizija dvoličnosti,ali naravno opet različiti smo ljudi pa svako dvoličnost shvaća na svoj način
Na vrh Go down
Sponsored content




Dvolicnost Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dvolicnost   Dvolicnost Empty

Na vrh Go down

Dvolicnost

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Spiritualnost -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions