Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Mastanjeeeeeeee

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5855
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Mastanjeeeeeeee Vide
KomentarNaslov komentara: Mastanjeeeeeeee   Mastanjeeeeeeee Empty2009-07-03, 13:47

Riddick - Van Diesel -



Ovo je užas, ne mogu više, dosta mi , ovo me izluđuje iz noći u noć.

Ovaj me čovjek progoni.

Svake večeri, ama baš svake večeri, navečer kad završim sa svim mogućim telefonskim razgovorima, kad se javim mami i tati da odo u krevet, ugasim sva svjetala , odjavim se sa neta , završim noćno kupanje i legnem u svoj topli krevet naslonim glavu na mekani jastuk sa likom winni pu eto ti njega.

Tu je u mojoj sobi sa onim svojim crnim naočalama , u atletskoj majci sa svim onim svojim mišićima.

I lijepo ga pitam bolan Riddick otkud ti ovdje, šta ćeš bolan ovdje idi snimaj neki film idi spašavaj planetu, a on meni kaže:

Dosta mi je više Holivuda i spašavanja nekih tamo bezvezne planeta

My sweet , kaže on meni, Đungla bona .

I tako Riddick hoće da napusti sve zbog mene , sav taj glamur, sve zbog mene, zaljubio se jadnik i sve ce to napustiti zbog mene, kaže bona zaposliću se u neku osiguravajuću agenciju ili nešto slično , pa ćemo tako da uživamo obadvoje, eto draga moja ako treba zbog tebe ću da navijam i za Želju. Danju ćemo raditi a noću voditi ljubav sve je on to već isplanirao.

Ja mu kažem bolan Riddick ja volim drugog ne mogu biti sa tobom, kaže on meni nema veze ja mogu voljeti za obadvoje toliko te volim da sam spreman na sve i vadi svoj fotoaparat hoće da me slika , kažem ne možeš me slikati pa da iskoristiš moje slike da ih postaviš na neku stranicu na netu, neću bona hoću da te slikam i da tvoju sliku stavim u novčanik pored srca.

Čudan neki čovjek. Ne znam zaista šta nalazi na meni, osim što sam zgodna, lijepa i plava.
I ma koliko se ja branila, ništa ne pomaže. Svake večeri je tu. Priča sa mnom. Nekad vodimo ljubav. Nekad me samo mazi i drži za ruku. Nekad se zezamo.

Kako ti uspjeva da dođeš svake večeri, - pitam ga. – Ipak je Amerika kilometrima daleko. Kaže ti on meni bona ja sam Riddick i za tebe ću uvijek upaliti svoj svemirski brod i evo mu u Sarajevu na Koševsko tu pored tebe.
Na vrh Go down
Zilet

Zilet

Broj komentara : 20
Popularnost / Poeni : 5500
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-26

Mastanjeeeeeeee Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Mastanjeeeeeeee   Mastanjeeeeeeee Empty2009-07-04, 17:58

Hahahahhaahahahaahh.Epa beca vjeruj da nisam dosad cuo bolje mastanje. 21 24
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5855
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Mastanjeeeeeeee Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Mastanjeeeeeeee   Mastanjeeeeeeee Empty2009-07-07, 10:17

A vrlo cesto maštam o tome i imam te fikcije negdje sam napisala i blog o tome, ono da se pojavim u JULU na autobuskoj stanici u Sarajevu , sa policijskim autom i da izletim iz auta i kažem " POLICIJA !!!!!!!!! OVO JE POLICIJSKA AKCIJA ! SVI NA POD DA NETKO NE STRADA ! DOLE! DOLE SVI !
i mašem rukama kao da imam pištolj u rukama. Zanima me recimo koliko bi se ljudi bacilo na pod i kako bi reagovali , a pogotovo me interesuje kakva bi reakcija bila kad bi kroz minut poćela da se smijem i kažem
"SAMO SAM SE ZAJBAVALA " .
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5668
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Mastanjeeeeeeee Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Mastanjeeeeeeee   Mastanjeeeeeeee Empty2009-07-08, 15:13

haha Sleep
Na vrh Go down
Sponsored content




Mastanjeeeeeeee Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Mastanjeeeeeeee   Mastanjeeeeeeee Empty

Na vrh Go down

Mastanjeeeeeeee

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Bez cenzure :: Pričam ti priču... -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions