Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Nisu SAVRŠENE - pa šta!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
Admin
Admin
Admin
Admin

Pol : Male Horoskopski Znak : Aquarius Chinese horoskop : Rat
Broj komentara : 26
Popularnost / Poeni : 5492
Reputacija : 0
Rodjendan : 1973-01-26
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 51
Mjesto : München
Posao/Hobi Posao/Hobi : internet

Nisu SAVRŠENE - pa šta! Vide
KomentarNaslov komentara: Nisu SAVRŠENE - pa šta!   Nisu SAVRŠENE - pa šta! Empty2009-06-24, 21:41

Nisu SAVRŠENE - pa šta!


Višak ili manjak kilograma, premale ili prevelike grudi, ogromna guza, ružan nos: 68% žena nezadovoljno je svojim tijelom. A naši parovi slažu se u tome da NJEN nesavršen izgled nimalo ne utiče intenzitet NJEGOVE ljubavi!



lepota i zdravlje muskarci zene ljubav seks


"Nije mršava - prelepa je!"

Jelena (28) i Damir (30)

Jelena: "Damir misli da sam previše mršava, a to mi je stavio do znanja još na početku naše veze, prije dvije godine. Kao i većina frajera, i on više voli dijevojke sa oblinama i ne dopada mu se kad ženi štrče kosti. Vitka linija je za njega OK, ali ne i mršavost, a ja na visinu od 170 cm imam samo 49 kg. Izgled mog tijela posljedica je činjenice da sam vegan, ne jedem ni meso ni ribu, kao ni određene proizvode životinjskog porijekla kao što su jaja, mijleko ili sir. Budući da se bavim sportom, izgledam ovako kako izgledam, ali ne želim da mijenjam svoje navike. Pokušala sam o tome da pričam sa Damirom jer sam željela da shvati zašto sam takva, ali čini mi se da me nije dobro razumijeo!"

Damir: " Svijestan sam činjenice koliko ljude muči uticaj medija i obrasci koje oni nameću. Naročito su tome podložne žene i većina njih podsvijesno teži ka savršenstvu koje im se servira na svakom koraku. Ne bih voljeo da imam ekstremno debelu dijevojku, a sve drugo smatram prihvatljivim: debeljuškasta ili mršava, svejedno je. Pomalo me nervira to što je Jelena vegan jer imam utisak da se zabavljam sa ženom koja je na doživotnoj dijeti. Ali, ona je tako vrcava i duhovita, ukratko - sjajna osoba, da mi to ne predstavlja problem. Meni se moja Jelena dopada baš takva kakva je! Volim da vodimo ljubav na svetlu i rado je posmatram golu. Zar stvarno ne može da shvati da je ona dijevojka u koju sam se zaljubio i smatram je savršenom!


"Obožavam svoje obline!"


Jasmin (30) i Ivana (24)

Ivana: "U principu, moje proporcije prate ideal 90-60-90, samo što su brojke malo povećane: 100-70-100, na visinu od 1,70 m. Uprkos tom 'višku', volim svoje tijelo. Naravno, butine bi mogle da mi budu čvršće i zategnutije, ali, šta da radim, jednostavno nisam od onih što se opsesivno bave svojim izgledom. Kada sam pre pet godina upoznala Jasmina, bila je to ljubav na prvi pogled. Sijećam se, prvi put kad smo vodili ljubav, svukla sam se pred njim bez ikakvih kompleksa, a on nije skrivao oduševljenje mojim oblinama."

Jasmin: "Srećan sam što Ivana voli svoje tijelo. Imamo običaj da u intimnim trenucima fotkamo jedno drugo, i strašno mi se dopada to što se moja žena pred objektivom, potpuno gola, ponaša tako samouvijereno. Kad sam je prvi put video, pomislio sam: 'Ova dijevojka je savršena!', a tako mislim i danas. Njene obline su tako seksi! Ranije sam imao mršavu dijevojku, a sada mi se čini da sam oduvijek maštao o ženi sa raskošnim tijelom. Ne razmišljam o tome hoće li se njeno tijelo promijeniti u trudnoći. Ivana će uvek izgledati savršeno jer se, pre svega, tako osijeća".



"Tijelo joj je kao izvajano!"
Tanja (20) i xxxxx (28)

Tanja: "Više nikom ne pričam o svom izgledu jer mi svi uvijek kažu da umišljam! Ali, moje butine imaju oblik 'jahaćih pantalona', a grudi su mi prevelike. Svi mi kažu: 'Čoveče, Pamela Anderson plaća za to, a tebi se ne dopadaju tvoje grudi?' Nježne sam konstrukcije, visoka sam 165 cm i imam 50 kg, a nosim korpice D veličine koju je izuzetno teško pronaći. To me nervira! Osim toga, često osijećam bolove u leđima. Ako se ugojim dijve kile, povećava mi se obim kukova i grudi! Srećom, mogu da smršam veoma brzo, naročito ako sam pod stresom".

xxxx: "Kada smo prvi put vodili ljubav, Tanja je insistirala da to radimo u mraku! Iskreno, ako bih baš morao da ukažem na neku manu u njenom izgledu, onda bih pomenuo ramena koja su prilično 'jaka' za žensku figuru. Ostalo je kao je kao izvajano! Uprkos tome, slušam je kada priča o svojim problemima, želim da je shvatim ozbiljno, iako mislim sasvim drugačije".
Na vrh Go down
http://elite.forumgabon.com
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6030
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nisu SAVRŠENE - pa šta! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nisu SAVRŠENE - pa šta!   Nisu SAVRŠENE - pa šta! Empty2009-06-24, 22:50

Ovdje se treba zapitati sta je za koga savrseno? Laughing :?:
Na vrh Go down
voya

voya

Pol : Male Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Horse
Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5444
Reputacija : 2
Rodjendan : 1978-10-08
Registrovao se : 2009-07-12
Godina : 45
Posao/Hobi Posao/Hobi : **********

Nisu SAVRŠENE - pa šta! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nisu SAVRŠENE - pa šta!   Nisu SAVRŠENE - pa šta! Empty2009-07-16, 13:11

pa kaj,nitko nije savršen
počevši od sebe samog,jer je to najpoštenije,pa onda mogu gledat dalje
ionako svako nađe sebi sličnog-sličnu i srodnu dušu
jer kaj če mi ženska koja izgleda ko bomba a da se bojim s njom izać jer u glavi ima samo žicu koja joj drži uši i bojim se da ne progovori,
budimo to kaj jesmo i takvi kakvi jesmo,jer nekome čemo baš mi biti savršeni
Na vrh Go down
Sponsored content




Nisu SAVRŠENE - pa šta! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nisu SAVRŠENE - pa šta!   Nisu SAVRŠENE - pa šta! Empty

Na vrh Go down

Nisu SAVRŠENE - pa šta!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Muški Kutak -
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions