Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Nevjera ili Prevara

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-28, 07:24

Nevjera ili prevara svejdno kako je nazovete ......
Ravno potpuno unistenju je kad zateknete partnera u krevetu sa drugom osobom, ali sta je sa onom drugom vrstom prevare...... jeli prevara prevara .......i bez seksa. Sta je sa emotivnom prevarom jeli ona isto boli kao i ona kad zateknete partnera u krevetu sa drugom osobom........
Ko god da je bio prevaren ili prevario izuzev onih koji su rođeni da varaju nije to uradio slucajno. Nevjera strasno boli ali svaka nevjera ima svoje ZATO.
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-28, 14:07

To je ono sto zovemo emotivnom prevarom.Ona bi me vise slomila nego seksualna.Oprostila bih i jednu i drugu,ali kad spoznate da vas pertner vise ne voli to je gore nego kad mu samo nesto nedostaje u seksu pa vas radi toga vara.
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5661
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-28, 22:08

Mad sama pomisao na to odma se zgrozim uh
Na vrh Go down
Losa

Losa

Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5475
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-24
Mjesto : "U necijem srcu"

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-29, 09:40

maza (citat):
To je ono sto zovemo emotivnom prevarom.Ona bi me vise slomila nego seksualna.Oprostila bih i jednu i drugu,ali kad spoznate da vas pertner vise ne voli to je gore nego kad mu samo nesto nedostaje u seksu pa vas radi toga vara.

Cuj oprostila bi mu......ama nebi mu ja oprostila kad bi bio poslednje musko na planeti guz
Na vrh Go down
pasa-sa



Broj komentara : 2
Popularnost / Poeni : 5414
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-29

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-29, 19:19

u teske teme odo ja dalje s72
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-06-30, 17:12

Losa (citat):
maza (citat):
To je ono sto zovemo emotivnom prevarom.Ona bi me vise slomila nego seksualna.Oprostila bih i jednu i drugu,ali kad spoznate da vas pertner vise ne voli to je gore nego kad mu samo nesto nedostaje u seksu pa vas radi toga vara.

Cuj oprostila bi mu......ama nebi mu ja oprostila kad bi bio poslednje musko na planeti guz

Pa,tako sam i ja razmisljala do prije koju godinu,ali s vremenom neke stvari drugacije gledas.Ti si vjerovatno djevojka i sve posmatras trenutno i ako ti se momak stogod zamjeri,lako je ostavices ga i sl.A,kad si u braku moras misliti na sto stvari.Osim toga ljubav nakon ovoliko godina koliko se ja i moj partner poznajemo dodje u jednu posebnu fazu,zrela je i spremna na sve.
Ne kazem da mi ne bi bilo tesko,jer sam jako emotivna,ali bih oprostila bih.
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5661
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-01, 21:25

Evil or Very Mad sama pomisao mi se gadi a kamoli o tome razmisljat
Na vrh Go down
KOCA



Broj komentara : 94
Popularnost / Poeni : 5760
Reputacija : 2
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-12, 16:12

maza (citat):
Losa (citat):
maza (citat):
To je ono sto zovemo emotivnom prevarom.Ona bi me vise slomila nego seksualna.Oprostila bih i jednu i drugu,ali kad spoznate da vas pertner vise ne voli to je gore nego kad mu samo nesto nedostaje u seksu pa vas radi toga vara.

Cuj oprostila bi mu......ama nebi mu ja oprostila kad bi bio poslednje musko na planeti guz

Pa,tako sam i ja razmisljala do prije koju godinu,ali s vremenom neke stvari drugacije gledas.Ti si vjerovatno djevojka i sve posmatras trenutno i ako ti se momak stogod zamjeri,lako je ostavices ga i sl.A,kad si u braku moras misliti na sto stvari.Osim toga ljubav nakon ovoliko godina koliko se ja i moj partner poznajemo dodje u jednu posebnu fazu,zrela je i spremna na sve.
Ne kazem da mi ne bi bilo tesko,jer sam jako emotivna,ali bih oprostila bih.
Eh gdje si ranije bila 003
Na vrh Go down
okane

okane

Pol : Female Horoskopski Znak : Virgo Chinese horoskop : Goat
Broj komentara : 12
Popularnost / Poeni : 5473
Reputacija : 0
Rodjendan : 1979-09-17
Registrovao se : 2009-07-12
Godina : 44
Posao/Hobi Posao/Hobi : Dj

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-12, 18:29

s13 Nevjerujem da bi mogla da mu to oprostim , nikad nebi osobu koju volim prevarila ili ranila duboko.Moze osoba da se prevari i da vbude nevjeran samo ako nevoli i ako nema srca.Sama iz iskustva znam kako boli prevara i kako boli kad nije ti ljubav uzvracena istom mjerom.Ma ja samo znam da prevara i to jako zna da boli s72
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5661
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-12, 23:42

joj ma kakvo OPRASTANJE.Al sta dovodi do prevare.jeli to nedostatak sex u braku ili vezi.ili nestaje ljubavi.Stvarno mi se gadi sama TEMA al kamo o tome pricati.
Na vrh Go down
KOCA



Broj komentara : 94
Popularnost / Poeni : 5760
Reputacija : 2
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-18, 17:35

NEVJERA ili PREVARA.Pa dajte nismo valjda VJERNI toliko Partneru.Da hama bas NIKO NIJE PREVARIO PARTNERA.Evo ja cu pokrenuti LAVINU.DA PREVARIO SAM PARTNERICU 003
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-19, 11:13

KOCA (citat):
NEVJERA ili PREVARA.Pa dajte nismo valjda VJERNI toliko Partneru.Da hama bas NIKO NIJE PREVARIO PARTNERA.Evo ja cu pokrenuti LAVINU.DA PREVARIO SAM PARTNERICU 003

Vjeran je ko je vjeran,ne mozes tvrditi da vjerovatno svi lazemo.
Ti si pokrenuo lavinu i neka se pridruzi ko jeste,a ne moze neko reci ono sto nije mig
Na vrh Go down
KOCA



Broj komentara : 94
Popularnost / Poeni : 5760
Reputacija : 2
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-19, 12:27

Al dokle si vjerna mazo.Znaci nisi bila u prilici da Prevaris Partnera,ili cekas idealnu PRILIKU.
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-19, 14:08

Naravno da sam imala prilika,bezbroj,ali to nisam zeljela.Ne mogu prevariti samo da prevarim.I ako nekad budem nezadovoljna partnerom reci cu mu,nema potrebe da ga varam.Inace sam otvorena i iskrena i nema potrebe da lazem.Ne volimo se vise,dovidjenja.Sta si ti postigao sa svojom prevarom?Jesi li sad sretniji sa partnericom ili opet cekas priliku da je prevaris?
Na vrh Go down
KOCA



Broj komentara : 94
Popularnost / Poeni : 5760
Reputacija : 2
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-19, 15:58

Vjeruj mi da sam sad u Boljim odnosima sa partnerom nego prije.<VISE JE SEX vise ljubavi itd. A nauci se nesto novo u vezi sex od poza pa nadalje. super
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-19, 21:37

KOCA (citat):
Vjeruj mi da sam sad u Boljim odnosima sa partnerom nego prije.<VISE JE SEX vise ljubavi itd. A nauci se nesto novo u vezi sex od poza pa nadalje. super
To ti je samo privid ljubavi i ostalpg.Znaci trebas prevariti partnera i konzumirati nesto novo da bi ga vise volio i cijenio?A.sto se tice ucenja u seksu,to mozes i u vezi,samo malo vise truda.Kad bi muskarci svojim zenama poklanjali barem pola paznje koju poklanjaju ljubavnicama imali bi fenomenalne veze i brakove.
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-20, 08:57

Nekad mi se gadi muški svijet, ali nekad ( da nebude da sam mrzim muške ) sa svojim licemjernim ponašanjem a najlicemjernije je kad pricaju o LJUBAVI, u ime LJUBAVI.
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5661
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-20, 21:57

maza (citat):
KOCA (citat):
Vjeruj mi da sam sad u Boljim odnosima sa partnerom nego prije.<VISE JE SEX vise ljubavi itd. A nauci se nesto novo u vezi sex od poza pa nadalje. super
To ti je samo privid ljubavi i ostalpg.Znaci trebas prevariti partnera i konzumirati nesto novo da bi ga vise volio i cijenio?A.sto se tice ucenja u seksu,to mozes i u vezi,samo malo vise truda.Kad bi muskarci svojim zenama poklanjali barem pola paznje koju poklanjaju ljubavnicama imali bi fenomenalne veze i brakove.
HAHA Maza dali ti svom partneru poklanjas toliko ljubavi koliko pisdess
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-21, 15:40

Jesam,naravno,ljubav je tako lako pokloniti i tako je lijepo kad se ona cijeni super
Na vrh Go down
KOCA



Broj komentara : 94
Popularnost / Poeni : 5760
Reputacija : 2
Registrovao se : 2009-06-26

Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty2009-07-22, 12:03

maza (citat):
KOCA (citat):
Vjeruj mi da sam sad u Boljim odnosima sa partnerom nego prije.<VISE JE SEX vise ljubavi itd. A nauci se nesto novo u vezi sex od poza pa nadalje. super
To ti je samo privid ljubavi i ostalpg.Znaci trebas prevariti partnera i konzumirati nesto novo da bi ga vise volio i cijenio?A.sto se tice ucenja u seksu,to mozes i u vezi,samo malo vise truda.Kad bi muskarci svojim zenama poklanjali barem pola paznje koju poklanjaju ljubavnicama imali bi fenomenalne veze i brakove.
Nisam mogao odoliti,a nije mi ni zao.Probaj super
Na vrh Go down
Sponsored content




Nevjera ili Prevara Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Nevjera ili Prevara   Nevjera ili Prevara Empty

Na vrh Go down

Nevjera ili Prevara

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Ljubav&Sex -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions