Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Brak ili mrak?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-25, 19:54

Biste li ponovili svoje zavjete recene tokom vjencanja?
Jeste li se razocarali nestankom ljubavi u braku ili i danas ludo volite svog bracnog druga?
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-26, 10:31

Nema tih rijeci kojim ja mogu svoje razocarnje napisati. Trebalo bi mi još jedan forum. Zato vrlo kratko , razočarana.
Na vrh Go down
Losa

Losa

Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5475
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-24
Mjesto : "U necijem srcu"

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-26, 21:31

BECA (citat):
Nema tih rijeci kojim ja mogu svoje razocarnje napisati. Trebalo bi mi još jedan forum. Zato vrlo kratko , razočarana.

Jao BECA...sad si me pravo prepala..nesmem ni da pomisljam onda na udaju:(
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-26, 22:58

Ma,pusti ti BECI,jednom se razocarala u braku i sad ulijeva strah djevojkama.Ja joj preporucujem,probaj opet,a ona jok,nece.
Dobro,samo vidjecemo kad se opet ludo zaljubi pa mozda i uda ponovo,sta li ce nam onda ovdje pisati Very Happy lol!
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-28, 06:45

Mazice moja ja tebi želim svu srecu u tvom divnom braku, samo uživaj.
Ali ne želim nikoga da prepadam.
Ima jedna divna poslovica " Život je gozba, ali mnogi ljudi umiru od gladi". Za tu poslovicu nisam znala kad sam se razvodila, ali sam nekako dokucila da razvod nije najgora stvar u životu ,da poslije toga postoji život. I znas koja mi se najljepsa stvar desila,poslije razvoda , da su me poceli oslovljati kao gospođice ovo , gospođice ono , a druga važnija stvar da jeste moj vlastiti osjecaj da sam ja tek sada prava gospođa . Ona koja gospodari svojim životom...........
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-06-28, 14:05

Naravno da razvod nije kraj,vec sigurnopocetak nekog drugog zivota.Lijepo je da si nasla novu sebe,jer samo tako mozes dalje.
Na vrh Go down
kale
Gost



Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Kurs za MLADOŽENJE   Brak ili mrak? Empty2009-07-03, 23:05

Dok ovo nisam naučio bio mije mrak ali sad je BRAK

Modul 1.: Tečaj za Muškarce

1. Nauciti ziveti bez mame (2 000 sati)
2. Moja zena nije moja mama (350 sati)
3. Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati)

Modul 2.:

1. Ne biti ljubomoran na svoju decu (50 sati)
2. Ne pricati gluposti kada moja zena ima posetu (500 sati)
3. Kako prevladati sindrom daljinskog upravljaca (550 sati)

+ BONUS:

4. Ne urinirati oko WC solje (100 sati + praktican rad)
5. Kako preziveti prehladu bez drame (100 sati)

Modul 3.:

1. Kako ispeglati majicu za manje od 2 sata ( praktican rad )
2. Variti bez podrigivanja, dok ona pere sudje ( praktican rad )

Modul 4.:

1. Pocetnicki stupanj: kucni aparati (prikaz sa dijapozitivima)
- ON.........upali
- OFF........ugasi

i za nadarene: Moja prva Maggi-supa bez da iskipi (praktican rad)

TEME ZA DISKUSIJU:

S obzirom na kompleksnost tema, ucestvuje najvise 8 kandidata.

Tema 1:

Peglanje - od ves masine do ormana... taj misteriozan proces.

Tema 2:

Opasnost pri punjenju i praznjenju posudice za led (demonstracija i dijapozitivi).

Tema 3:

Ti i elektrika - ekonomske prednosti kada se zove majstor.

Tema 4:

Poslednja naucna otkrica - kuvanje i odnosenje smeca NE izaziva impotenciju .

Tema 5:

Iako si u braku s njom, smes da joj kupis cvece (razgovor s psihijatrom).

Tema 6:

Papir za WC - da li papir sam izraste na drzacu za papir?

Tema 7:

Kako spustiti poklopac WC solje - korak po korak (video konferencija s Harvarda).

Tema 8:

Deterdzenti - doziranje, upotreba (praktican rad se izvodi na otvorenom).

Tema 9:

Osnovna razlika izmedju korpe za prljavi ves i poda (laboratorijski eksperiment).

Tema 10:

Muskarac kao suvozac - da li je genetski moguce da ne komentarise kad ona parkira?

Tema 11:

Komunikacija: mentalne vezbe za razumevanje, ako je nesto u fioci, da se ne pita 'a u kojoj?' nego da se pokusa da se pronadje.

Tema 12:

Da li soljica za kafu moze sama preleteti do sudopere?
(praktican deo vodi David Copperfield).[/b]
Na vrh Go down
Zilet

Zilet

Broj komentara : 20
Popularnost / Poeni : 5493
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-26

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty2009-07-04, 17:42

Znam sigurno da bi mnoge stavri ucunio drugacije a sad koje ima ih mnogo jbg Mad
Na vrh Go down
kale



Pol : Male Horoskopski Znak : Capricorn Chinese horoskop : Goat
Broj komentara : 6
Popularnost / Poeni : 5432
Reputacija : 0
Rodjendan : 1956-01-03
Registrovao se : 2009-07-08
Godina : 68
Posao/Hobi Posao/Hobi : Lufter

Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: GLEDAJ SRCEM I UČI!!   Brak ili mrak? Empty2009-07-13, 11:26

Tuzno je koliko dugo treba da covjek shvati neke stvari, upozna neke osobe, desifruje neka osjecanja ili izgovori neke rijeci...

Tuzno je...jer je zivot kratak. Cesto i umiremo a ni ne upoznamo osobu sa kojom smo zivjeli citav zivot, ne shvatimo ni osjecaj koji je ta osoba probudila u nama, umiremo a jos nismo naucili izgovoriti neke rijeci...poput "oprosti", "volim te" i sl.

Tuzno je kad zivimo u zabludi...a opet sretni jer ne znamo...i ne trazimo da saznamo...jer smatramo da nikad ne mozemo znati sve.

Tuzno je kad nam neka najmanja glupost otvori oci...koje smo eto cudom...drzali zatvorenim godinama...

Tuzno je kada vjerujemo osobama kojima znamo da ne mozemo vjerovati... sto volimo osobe za koje znamo da nisu sposobne da nam uzvrate ljubav...

Tuzno je kako nam je potrebna samo jedna rijec da zamrzimo osobe za koje bi nekad dali zivot...a opet ni milion lijepih rijeci ne bi vratile stvari na staro..

Tuzno je sto ne vidimo osobe koje nam se svom snagom trude pokazati ljubav i opet je trazimo na drugim, pogresnim mjestima...

Tuzno je sto se trudimo da zivot ucinimo ljepsim, a nigdje ljepotu ne vidimo..

Tuzno je sto svi tezimo da ispunimo svoje ciljeve...a kad ih ispunimo...zaboravimo da smo i tezili ka njima i nezadovoljni postignutim i gladni za uspjehom zelimo jos.

Tuzno je sto stedimo na lijepoj rijeci i iskrenom osmjehu iako znamo da nas nista ne kosta....a drugima puno znaci.

Tuzno je sto se covjek koji je okruzen milijardama ljudi u noci poput ove moze osjecat usamljeno...

Najtuznije je sto smo svega ovoga svjesni...a opet kao slijepi idemo kroz zivot trazeci zadovoljstva i ljepotu tamo gdje je nema... trazimo pravu osobu i prave rijeci da joj kazemo...prolazimo pored nje i izgovorimo ih pogresnima...
Trazimo pravdu a nanosimo nepravdu...
Trazimo srecu i cesto je pronalazimo u tudjoj nesreci... Tek sada vidim koliko je covjek proklet... i kako nikad nece biti sretan...jer ne zna pronaci srecu u pravim osobama, iskrenim osjecanjima i posebnim trenucima...
Ja ucim da trazim srecu. Ovaj put zatvorenih ociju, ali otvorenog srca, jer kazu...da srce nikad ne grijesi... 003
Na vrh Go down
Sponsored content




Brak ili mrak? Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Brak ili mrak?   Brak ili mrak? Empty

Na vrh Go down

Brak ili mrak?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Ljubav&Sex -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions