Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5826
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-13, 11:54

Da li je lako ženu/djevojku zavarati , slagati.
Jeli istina ono sto kažu da su žene namazane svim mastima, da su vragu iz torbe ispale.

Ovo je ispovjest jednog muža:
Ako ste dovoljno vješti da sakrijete neku tajnu od njih uvijek živite s ogromnim rizikom da ćete uskoro biti otkriveni od strane neke njihove agentice pod kodnim imenom "moja frendica". Tih njihovih "frendica" ima na svakom koraku, ustvari ne bi me začudilo da postoji neka globalna ženska mreža za praćenje sa regionalnim podružnicama u svakom većem mjestu. Jer kako drugačije objasniti da one uvijek sve znaju gdje i kada se što dogodilo?
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Pol : Male Horoskopski Znak : Aquarius Chinese horoskop : Rat
Broj komentara : 26
Popularnost / Poeni : 5492
Reputacija : 0
Rodjendan : 1973-01-26
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 51
Mjesto : München
Posao/Hobi Posao/Hobi : internet

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-14, 09:24

hahahahahahahh ma becika i ja sam sve vise ubijedjen u tu tezu da psotoji tajna sluzba zena.jer kako drugacije sve ovo obijasnit
Na vrh Go down
http://elite.forumgabon.com
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5826
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-14, 10:52

Evo da ti dokažem, moja drugarica sad na moru, njen decko nezna kako ja izgledam ,ali ja znam kako on izgleda vidjela slike na mobitel, i sinoc ja na pizzi kad ono on sa trebicom uživa na kafici. A hvala bogu i tehnologiji, ja mob. pa slikam pa slike odma u Dubrovnik. To ti je ta tajna organizacija žena.
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5639
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-14, 22:27

haha beca onda ja nedolazim u sarajevo lol!
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5826
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-15, 18:46

SAUD znam ja i tajne cuvati ..........ih samo da znas kakvih ja tajni znam.......... samo je bitno da nisi decko od moje prijateljice a ostalo sve manje vise
Na vrh Go down
SAUD1

SAUD1

Horoskopski Znak : Leo Chinese horoskop : Cat
Broj komentara : 69
Popularnost / Poeni : 5639
Reputacija : 2
Rodjendan : 1975-07-23
Registrovao se : 2009-06-28
Godina : 48
Mjesto : PROZOR
Posao/Hobi Posao/Hobi : pare nisu problem para NEMA

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-16, 00:48

Wink E sad mi je lakse uh
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5826
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-16, 11:25

Bujrummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Na vrh Go down
voya

voya

Pol : Male Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Horse
Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5444
Reputacija : 2
Rodjendan : 1978-10-08
Registrovao se : 2009-07-12
Godina : 45
Posao/Hobi Posao/Hobi : **********

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: cc   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-16, 13:02

ja baš mislim da je mješanje u tuđe veze i brakove i razotkrivanje nekog totalno jadno
nikad ne bi odao nekog da znam ili vidim kaj radi,jer jednostavno mi nije mjesto da se petljam u nečije odnose
nije se jednom nekima dogodilo da drukaju nekog i na kraju oni se pomire a vi ostanete posrani
ja se držim onog "briga me,to je njihova stvar" i isto tako mislim da bi razbio nekog da se petlja u moje veze.
Na vrh Go down
Hanuma
Gost



Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-18, 13:14

Sladak ovaj voya.
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6030
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty2009-07-18, 14:00

Dozvoliti sebi da mi prijateljica odaje s kim mi je dragi je krajnje beznadno i maltene glupo.Ne bih to sebi nikad dozvolila i da mi krene nesto reci sto je vidjela ja bih je zaustavila.Cemu to?Dozvoljavati nekome pa bila i naj frendica da mi prpa po ljubavnom zivotu je bezveze.To je pokazatelj da si spreman i okoncati vezu ako ti frendica sta kaze,pa cesto i bez dokaza.
Znam gomilu tudjih tajni i nikad nisam dosla u iskusenje da ih kome kazem.Znam koga je zelio muz od moje prijateljice jos dok su hodali,znam da ona misli da je mene moj decko tada varao,a nije.Znam koji moj komsija zeli moju konu i malo mu fali da to i ostvari,ali sutim kao zalivena i ne zelim ni dobro ,ni lose uticati na tudje veze.Ako to znaci da sam mozda losa prijateljica,neka sam.Bolje i to nego da ima mog sevepa u bilo cijoj svadji ili prekidu. s1
Na vrh Go down
Sponsored content




Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati   Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati Empty

Na vrh Go down

Da li lako ženu/djevojku zavarati , lagati

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Muški Kutak -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions