Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Kritike na Administratora

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Kritike  na Administratora Vide
KomentarNaslov komentara: Kritike na Administratora   Kritike  na Administratora Empty2009-07-11, 08:19

Hajmo kritikovati malo administratora stranice, necemo puno. Napisite sve sto vam smeta na stranici ( chatu, forumu , blogovima, radio ). A nas administrator nadam se da se nece ljutiti, brisati nam postove toplo se nadam da ce prihvatiti nase kritike.
Evo ja cu prva........
Mene malo iritira, svaki dan kad otovorim stranicu ,nesto je novo, taman se naviknem na jedan npr. forum ono skontam gdje sta, postave novi izgled foruma. Ja znam da on hoce da budemo u trendu da budemo najbolji ali polako ima nas kojima treba vremena da skontaju sve nove funkcije, eto sad dok skontam opet kako se ubacuju slike procice me cejf za ubacivanje slika. I jos nesto zasto imamo malo ovih smiles zasto nemogu da otvorim ovo Smiles 1.

Nadam se da ova moja mala kritika nece imati neke posljedice
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Pol : Male Horoskopski Znak : Aquarius Chinese horoskop : Rat
Broj komentara : 26
Popularnost / Poeni : 5514
Reputacija : 0
Rodjendan : 1973-01-26
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 51
Mjesto : München
Posao/Hobi Posao/Hobi : internet

Kritike  na Administratora Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Kritike na Administratora   Kritike  na Administratora Empty2009-07-12, 23:37

Nece mi smetat kritika.naprotiv.Bas kao sto si rekla a i vjerovatno primjetila onaj forum je zaista malo funkcija imao.Sto se tice smajlija1 ni enma ih zato se ni nemogu otvoriti novi forum amlo sma smajlija ubacio ubacit cu jos.uopste nikakv problem ako imate neki koji bi zeljeli imat na forumu napravite rubriku coll ili najdrazi smajliji ili slicno postavite tog smajlija i bit ce ubacen.nadam se da nisma na sve zaboravio odgovorit s13
Na vrh Go down
http://elite.forumgabon.com

Kritike na Administratora

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Bez cenzure -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions