Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Poz

 

Ljepota i izgled

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: Ljepota i izgled   Ljepota i izgled Empty2009-06-25, 19:46

Koliko vam znaci da izgledate lijepo u svakom trenutku?Gledate li se cesto u ogledalo i razmisljate li da ste lijepe ili gundjate kako niste nimalo privlacni Rolling Eyes
Na vrh Go down
BECA

BECA

Broj komentara : 97
Popularnost / Poeni : 5848
Reputacija : 5
Registrovao se : 2009-06-26

Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Ljepota i izgled   Ljepota i izgled Empty2009-06-28, 07:00

Meni puno znaci da izgledam lijepo, iskreno ono gledam da budem stalno dotjerana, nasminkana jer tada nekako zadovoljavam svoj unutrasnji ego. Ja sam od onih tipova žena koji stalno nosi ogledalce i popravlja sminku. A to kad stanem pred ogledalom obicno vicemmmmmmmmmmm sama na sebe zbog kilograma i svaki put kazem e od ponedeljka sam na dijeti, ama jok nekoliko dana na dijeti pa opet udri po slatkisima ( nekako nikako nemogu da im odolim )
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Ljepota i izgled   Ljepota i izgled Empty2009-06-28, 14:01

Ja se lako i udebljam i smrsam,imam jaku volju i kad kazem da moram smrsati to i uradim.Znam da vecini nije lako kuburiti s kilicama.Vecinom zimi nabacim kile pa kad skontam da mi pola robe ne moze,glava me zaboli.
Takodje,izgled mi je jako bitan i nikad nisam posve zadovoljna. :flower:
Na vrh Go down
Losa

Losa

Broj komentara : 18
Popularnost / Poeni : 5475
Reputacija : 0
Registrovao se : 2009-06-24
Mjesto : "U necijem srcu"

Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: izgled   Ljepota i izgled Empty2009-06-29, 10:09

Naravno,zelim uvek lepo da izgledam.....nevolim preterano bit' nasminkana....ali maskara,tus i ruz obavezno........na kosu puno dajem paznje....kad sretnem ponekd osobe i vidim kako im kosa izgleda...zgrozim se...za samo 2 minuta mozes kosu doterati da izgledas normalno......ako nista mogu je makar lepo iscesljat i pokupit u rep...sto se tice kilaze...nisam zadovoljna...nego sam PREzadovoljna....nabacila sam tocno onoliko kilograma koliko sam zelela....A,sto se tice lepote...nisam nesto posebno lepa....ali mislim da nisam ni za odbacit:)
Na vrh Go down
maza

maza

Pol : Female Horoskopski Znak : Libra Chinese horoskop : Snake
Broj komentara : 178
Popularnost / Poeni : 6052
Reputacija : 8
Rodjendan : 1977-10-18
Registrovao se : 2009-06-24
Godina : 46
Mjesto : Hercegovina

Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Ljepota i izgled   Ljepota i izgled Empty2009-06-29, 18:14

Jeste,s par poteza se moze liciti na nesto.Inace,i po kuci se trudim da izgledam lijepo i seksi,radi mog dragog,a i radi sebe.
Na vrh Go down
Sponsored content




Ljepota i izgled Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Ljepota i izgled   Ljepota i izgled Empty

Na vrh Go down

Ljepota i izgled

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: OPSTE DISKUSIJE :: Ženski Kutak -
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions